Streamtimes in CET: (Changes possible)
Division 2 Streams: 20.45 GMT || 21.45 CET
Division 1 Streams: 21.15 GMT || 22.15 CET
The streamtimes are official times for the matches! If you want to play at 21:00CET (regular match time) opponents captain have to agree AND you need to inform me as early as possible so a replacement match can be found. Therefore, if you're planning to wildcard a match, please inform me as early as possible aswell.
Day 1 Sunday 2nd October
21:45 TeamSwift - Ajhax
22:15 N/A
Day 2 Thursday 6th October
21:45 Sgt. Pepper's Lonely Hax Club Band - Hellraisers
22:15 Dream Destroyers - FATALITY!
Day 3 Sunday 9th October
21:45 Serbian Haxballerz - Klub Emeryta (Changed to Klub Emertya vs Devil's Dozen)
22:15 Flame Hawks - Seeders
Day 4 Thursday 13th October
21:45 Blackout - Monstars (Didn't play)
22:15 Meh Squirrel - Morelucks
Day 5 Sunday 16th October
21:45 Devil's Dozen - Game of Thrones
22:15 Elite69 - Dream Destroyers
Day 6 Thursday 20th October
21:45 Klub Emertya - Mighty Ducks (Changed to Sgt Pepper's vs Monstars)
22:15 archNemeses - Seeders
Day 7 Sunday 23rd October
21:45 Monstars - TeamSwift
22:15 Husaria - TurnUpTurnips
Day 8 Thursday 27th October
21:45 Sgt. Pepper's Lonely Hax Club Band - Blackout (Changed to Seeders vs Devil's Dozen)
22:15 Pablo Haxobar - Aston Birra (Didn't play)
Day 9 Sunday 30th October
21:45 Fulam - Devil's Dozen
22:15 Men Squirrel - FATALITY! (Didn't play)
Day 10 Thursday 3rd November
21:45 Hellraisers - Mighty Ducks
22:15 Flame Hawks - archNemeses
Day 11 Sunday 6th November
21:45 Fulam - Ajhax
22:15 Husaria - Aston Birra (Changed to Sgt Pepper's vs TeamSwift)
Day 12 Sunday 13th November
22:00 Mighty Ducks - Serbian Haxballerz
22:30 TurnUpTurnips - Aston Birra (Didn't play)
Day 13 Thursday 17th November
21:45 Serbian Haxballerz - Blackout
22:15 Pablo Haxobar - Meh Squirrel
Day 14 Sunday 20th November
21:45 Blackout - Fulam (Didn't play)
22:15 FATALITY! - Morelucks (Didn't play)
Day 15 Thursday 24th November
21:45 Ajhax - Mighty Ducks
22:15 Elite69 - Seeders (Didn't play)
Day 16 Sunday 27th November
22:00 Klub Emertya - Monstars
22:30 TurnUpTurnips - archNemeses
Day 17 Thursday 1st December
21:45 Mighty Ducks - Klub Emeryta (Changed to TeamSwift vs Serbian Haxballerz)
22:15 Morelucks - Husaria (Didn't play)
Day 18 Sunday 4th December
21:45 TeamSwift - Monstars
22:15 Flame Hawks - Morelucks
Day 19 Thursday 8th December
21:45 Blackout - Sgt. Pepper's Lonely Hax Club Band
22:15 Elite69 - Flame Hawks
Day 20 Sunday 11th December
21:45 Serbian Haxballerz - Ajhax
22:15 FATALITY! - Meh Squirrel
Day 21 Thursday 15th December
21:45 Blackout - Klub Emeryta
22:15 TurnUpTurnips - Dream Destroyers
Day 22 Sunday 18th December
21:45 Fulam - Serbian Haxballerz
22:15 Cup Final: Flame Hawks - archNemeses